1. Alçıpan İşleri
Alçıpan işlerinizi güvenle Team’e teslim edebilirsiniz. Alçıpan duvar, alçıpan dübel, alçıpan plaka, alçıpan asma tavan gibi tüm Alçıpan işleri ile ilgili bizi arayabilirsiniz. Alçıpan sistemleri ile ilgili aklınıza gelebilecek sorular ve detaylar için ilgili sayfamızı inceleyebilirsiniz…

2. Boya Badana İşleri
Boya badana ustası mı arıyorsunuz? Kaliteli ve ekonomik bir boya badana ihtiyacınız mı var? Evinizi ya da iş yerinizi 1 günde boya badana yaptırmak isterseniz, kesenize en uygun çözüm için bizi arayarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

3. Alüminyum Doğrama
Alüminyum Doğrama, Kış Bahçesi, Ofis Bölme, Jaluzi, Cam ofis bölme, konularında Bursa’da hizmet vermekteyiz.

4. Kartonpiyer
Kartonpiyer, niş, payanda, kubbe, pano,göbek, köpük kartonpiyer, kartonpiyer’de yeni tasarımlar, çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

5. Mutfak Banyo Tadilatı
Mutfak ve banyo tadilatı kaça mal olur? Mutfak banyo tadilatı nasıl yapılır? Bursa’da mutfak, banyo tadilatı ve dekorasyonu yapan firma mı arıyorsunuz? Akbayrak Yapı olarak hizmete hazırız. Hemen Mutfak ve banyolar için mobilya örneklerini inceleyin!

6. Otomatik Kapı Pencere
Evlerimizde ve işletmelerimizde sıkça tercih ettiğimiz Otomatik Kapı, Kepenk ve Pencere Sistemleri

7. Parke Döşeme
Parke döşeme işiniz var ve bu işi layıkıyla yapan bir firma mı arıyorsunuz? Takım olarak hizmete hazırız. Hemen parke örneklerini inceleyin! Ayrıca Parke nasıl döşenir, parke nasıl kesilir, zemin parke fiyatları, laminat parke döşeme fiyatları, laminat parke nedir, lamine ve laminat parke arasındaki farklar gibi aklınızdaki sorular için ilgili sayfamızı ziyaret edin..

8. Pimapen Kapı ve Pencere
Pimapen, Cam Oda, Otomatik Panjur, Panjur, Panjur Tamiri, Jaluzi Cam, Mutfak, Banyo, Doğrama, Sineklik, Duşakabin, Panelduş, Garaj Kapıları vb. montaj, tadilat bakım vb. işleriniz için Hemen bize ulaşın…

9. Çatı Tadilatı
Çatı tamiri işlemlerinde taşıyıcı sistem ve kaplama kısımları ayrı ayrı değerlendirilmeli eskimiş yıpranmış elemanlar yenisi ile değiştirilmelidir.

10. Mermer Granit İşleri
Mermer, granit, mermer silim, döşeme, bakım, onarım işlerinde usta ihtiyaçlarınızı karşılamak için Bursa’dan bizi arayabilirsiniz.

11. Seramik Döşeme
Fayans, Seramik Döşeme işlerinizde Bursa’da ki ustalarımızla sorunlarınıza çözüm bulmak için bizi arayın.

12. Sıhhi Tesisat İşleri
Akbayrak Yapı Sıhhi Tesisat İşleri konusunda uzman ekibi ve profesyonel sistemi ile kırk yıla yakındır çalışan Akbayrak Yapı Dekorasyon Firması, kaliteli işçilik ile her bütçeye uygun sıhhi tesisat fiyatları sağlama konusunda öncü ve iddialıdır.